«Концлагерь» Запорожье: ежегодно в городе от рака умирают более 2 тысяч запорожцев

Ежегодно более 2 тысяч запорожцев заболевают онкологическими заболеваниями и умирают.

Об этом сообщил в Facebook депутат Запорожского горсовета Михаил Прасол.

Городской департамент охраны здоровья предоставил статистику за период с 2013 по 2017 год. Только за прошлый год, у 34 тысяч жителей Запорожья зафиксировали новообразования, от рака умерли 2 058 запорожцев. В каждом 11 случае выявленная опухоль оказывалась злокачественной.

Уровень смертности от онкозаболеваний резко увеличился в 2017 году.  За первые шесть месяцев врачи обнаружили уже 27 тысяч случаев новообразований, у 1 267 человек они оказались злокачественными. От рака умерло 467 жителей Запорожья.

Жители Запорожья уверены, что в такой ситуации с онкозаболеваниями виновны запорожские заводы, которые выбрасывают в воздух отравляющие вещества.

По данным Всемирной организации охраны здоровья, рак является одной из основных причин смерти человека.

Напомним, у известного запорожского журналиста Константина Алексеенко обнаружили онкозаболевание.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: У запорожского журналиста обнаружили рак: коллеги объявили сбор средст на его лечение

2 Комментариев для "«Концлагерь» Запорожье: ежегодно в городе от рака умирают более 2 тысяч запорожцев"

  1. Зверніть увагу на співвідношення хворих та померлих: В 2016 році хворих 2842, померло 2058. Тобто після запорізького «лікування» в живих залишається лише 29%!!! Так лікують, чи закатовують? — ЗАКАТОВУЮТЬ! Найкращий спосіб катуванння- дорога хіміотерапія, яку призначають маже всім пацієнтам, викачуючи з них шалені кошти. Після опромінювання для того щоб зняти опіки слизових, необхідно в обовязковому порядку вживати фарингосепт-таблетки, немесил-розчинювати в воді та пити для обезболювання, обліпихове масло та мазь-кремген для зняття опіків шкіри. АЛЕ!! Саме цих ліків в аптеку, яка знаходиться в раковому корпусі ЧОМУСЬ! не завозять, хоча в Запоріжжі вони є майже у всіх аптеках. Чим в більші страждання загнати людину, тим більше вона змушена платити. Та й це ще не все! В Онкодиспансері два апарати для дистанційної променевої терапіїз радіонуклідним джерелом Со-60. В одному з них ГТА АГАТ-Р1 зарядка закінчується 09.09.2017 року! Тобто через місяць. Вартість заправки 6млн. Але кошти не виділені і хворі залишаться без самого ефективного лікування. Це заслуга головного лікаря онкодиспансеру та керівництва області. Чому так? А тому, що великі махінатор типу Шишки замість будівництва нового приміщення, яке б відповідало необхідним технічним вимогам, вирішили ліквідувати АГАТ Р-1 і в приміщенні радіології, на місці, де стояв АГАТ Р-1 встановити інший апарат ТЕРАБАЛТ вартістю біля 100млн грн. Справжня вартість за оцнками фахівців не перевищує 70 млнгрн. Але для цього необхідно збільшити товщину стін, як мінімум на 0,5м, що зменшить розмір примішення пультової і апаратної. В той же час фундамент не розрахований на таке перевантаження. Фундамент вже має тріщини і вже кілька разів підливався. Саму будівлю довелось скріплювати сталевою стяжкою. Поряд з будівлею проходить центральний каналізаційний колектор, який знаходиться в критичному стані, про що свідчать провали грунту. В листопаді спливає термін зарядки апарту опромінювання також і в Бердянську, але й туди кошти на перезарядку не виділені. Куди доведеться, в які краї їхати бердянцям в наступному році??? Цю ситуацію можливо кваліфікувати як акт геноциду громадян України. В наступному році окрім другого парату в ЗОКД закінчується зарядка Мелітопольського апарату, але також жодних дій по перезарядці не існує. Тобто в 2018 році з пяти апаратів опромінювання в Запорізькій області залишиться всього ОДИН. Ініціаторами геноциду є громадяни: Мерзляк (Хациевич) Сергій, Чайковський Олександр, ковальов Олексій-зав кафедрою ЗМАПО і голова Запорізької ОДА Костя Бриль! Чи дасться їм вчинити акт геноциду, вкравши при цьому кілька десятків мільйонів, покаже час. Депутатам Всімх рівнів необхідно взяти цю ситуацію під контроль. Смертність від онкозахворювань-20% то ж кожний пятий депутат має реальну можливість померти від раку, потрапивши в ЗОКД та отримавши критичну дозу хмії! Особисто я часково пройшов цей концтабір але своєчасно втік до Києва і тому залишився живий. «Люди! Будьте бдительны! Я любил вас» -Юлиус Фучик.

  2. Наталия С. | 11.08.2017 в 07:45 | Ответить

    Ну а зачем тогда Косте Брылю Запорожская область, если он не будет воровать? «Вылечить» этого монстра невозможно! Но почему депутаты областного совета не вытурят его «на историческую»? Боятся?

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*