Запорожец становится лучшим учителем Украины

Лучшим учителем в Украине по версии Global Teacher Prize Ukraine стал Александр Жук, преподаватель информатики из Запорожской специальной общеобразовательной школы-интерната»Джерело».

Церемония награждения прошла 7 октября в Киеве.

Победитель Global Teacher Prize Ukraine-2018 получит 250 тысяч гривен. А также право на год бесплатного обучения от «Освитории».

Добавим, что в марте 2019 года Александр Жук побывает на Global Education & Skills Forum в Дубае, где собираются лучшие учителя мира.

Олександр Жук ТОП-10

Олександр Жук (Александр Жук (Alexandr Zhuk)) #урокінклюзії.Учитель інформатики 👨‍💻з Запоріжжя, який бажає бути для дітей більше ніж учителем – опорою. Пан Олександр вважає найбільшим показником успішності дитини розуміння себе як особистості, яка може в будь-якій ситуації знайти вихід і бути більш інтегрованою в сучасне суспільство. Тому вони з учнями готують роботи на Всеукраїнський конкурс ITalent, отримують там відзнаки та займають призові місця. Вони брали участь у робобатлі в місті Дніпро на Dnipro Robobattle 2018 🤖 та в регіональному фестивалі FIRST LEGO League у м. Харків. Під керівництвом пана Олександра в 2017 році заклад посів 9 місце в змаганнях із усного математичного рахунку Прагліміне-2017 і здобув звання «Краща школа Запорізької області». Протягом останніх 3-х років він реалізує проекти з екологічної освіти: створив енергокоманду з 15 учнів школи-інтернату, які завжди організовували та проводили екологічну просвіту. Вони переможці проектів «Школа енергії», «Школа енергії 2.0» та Всеукраїнського екологічного квесту. Вони активно реалізують принципи проекту «Кліматичні краплі» та зайняли призові місця на 14 Міжнародному конкурсі з комп’ютеної графіки та веб-дизайну. Пан Олександр розробляє конспекти уроків та виховні заходи, а також є співавтором наукової праці з теми: «Технологія командної роботи в інклюзивному навчанні дітей із порушенням слуху».Невтомний учитель перейняв досвід колег у поїздці «Україна – Грузія: «True or False» у межах програми Erasmus+. Для колег пан Олександр проводить майстер-класи, тренінги, зустрічі з питань інформатизації закладу, використання ІКТ у навчально-виховному процесі, та інклюзивного навчання. Він тренер курсу «Мережеві технології ВЕБ 2.0», брав активну участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи».

Опубліковано Global Teacher Prize Ukraine П'ятниця, 5 жовтня 2018 р.

Оставьте первый комментарий для "Запорожец становится лучшим учителем Украины"

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*