Сьогодні, 18:41 Tweet У Луцьку через аварію на електромережі зупинилася котельня на вулиці Корсака Івана, 2. Без гарячої води залишилися мешканці трьох районів обласного центру.
Йдеться про споживачів 33-го, 40-го і 55-их мікрорайонів, повідомили 24 квітня у державному комунальному підприємстві “Луцьктепло”, пише Суспільне.
Відновити мешканцям послугу гарячого водопостачання у комунальному підприємстві “Луцьктепло” вранці 25 квітня.
Довідково: гаряче водопостачання для населення в місті Луцьку від котелень, центральних теплових пунктів ДКП “Луцьктепло” постачає щодня з 06:00 до 22:00.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!











