Автор – Manu Brabo
0 Альона Ягольник01 квітня 2024, 17:04
Рекрутів, які показують хороші результати під час навчань, можуть запрошувати в інші військові частини.
Про це під час брифінгу 1 квітня розповів старший групи рекрутингу військової частини А7310 Андрій Усенко.
Рекрутів, які цілеспрямовано йдуть в конкретну частину, супроводжують на всіх етапах: від подання документів до призначення на посаду. Такий контроль дає гарантію, що доброволець потрапить в обрану ним частину.
Трапляються ситуації, коли майбутні бійці їхали з відношенням від конкретної військової частини на навчання, а зрештою потрапляли до іншої частини. Андрій Усенко каже, що таке може трапитися, якщо під час навчань бійців намагаються «переманити» інші частини.
«Молоді хлопці, які йшли до нас в розвідку, показали добрі фізичні результати в навчальному центрі. І їх хотіли забрати інші військові частини. Але завдяки контролю, який ми здійснюємо, хлопці мені телефонували і повідомляли про ситуацію. Я їм казав, щоб наполягали на своєму. Багатьох людей переманюють заробітною платою або кращим забезпеченням. Іноді люди самі погоджуються іти в інші частини».
Нагадаємо, під час відбору рекрутів звертають увагу на їхній цивільний чи бойовий досвід, це допомагає підібрати посаду майбутньому воїнові.
Військова частина А7310 входить до складу 116-ї окремої бригади Сил територіальної оборони. Раніше воїни займалися обороною критичної інфраструктури на Полтавщині, а згодом почали виконувати бойові завдання на донецькому напрямку.
Приєднатися до оборони держави в лавах частини можуть всі охочі через рекрутинговий центр або, звернувшись саме в частину. Фахівці допоможуть новобранцям на всіх етапах. Як потрапити до військової частини читайте за посиланням.
Чим рекрутинг відрізняється від мобілізації
Поняття «рекрутингу» існувало й до повномасштабного вторгнення. На Полтавщині для цього існує цілий окремий напрям, який, зокрема, має профільних інструкторів. На практиці, рекрутинг – це синонім до служби за контрактом. Якщо громадянин України долучається до війська через рекрутингову кампанію підрозділу й потрапляє до ЗСУ, то підписує контракт.
Речник Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Роман Істомін каже, що рекрутинг – це процес, а підписання контракту – результат. Служба за контрактом більше підходить людям, які знають, чого хочуть від служби.