Сьогодні, 09:25 Tweet Вчора, 19 травня, удень у Ковелі горів легковик, уночі на Маневиччині — сухостій. Обидві пожежі ліквідували рятувальники.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Волині.
Обійшлося без жертв.
19 травня удень на території садівничого масиву трапилася пожежа легкового автомобіль. Ймовірна причина — несправність електросистеми транспортного засобу.
Уже після опівночі 20 травня в селі Оконськ рятувальники ліквідували пожежу сухої трави і чагарників на узбіччі.
Попередньо, займання сталося через необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!









