Сьогодні, 09:45 Tweet На Волині рятувальники ліквідували наслідки двох ДТП. В обох випадках рятувальники використовували спецінструмент, щоб деблокувати водіїв.
Про це повідомили на сторінці Головного управління ДСНС України у Волинській області.
6 липня близько опівночі на автодорозі поблизу села Губин Володимирського району трапилася дорожньо-транспортна пригода. В результаті зіткнення позашляховика з мінівеном в одному з автомобілі був заблокований водій.
На місці події працювала чергова варта рятувальників з селища Локачі.
За допомогою пневмоінструменту вони деблокували потерпілого і разом з медиками транспортували його до карети швидкої. У важкому стані чоловіка госпіталізували до одного з медичних закладах обласного центру.
Водій та двоє пасажирів іншого транспортного засобу не травмувалися.
Ще одного потерпілого деблокували рятувальники з легкового автомобіля, що зіткнувся з відбійником на автодорозі біля с. Волошки на Ковельщині сьогодні вранці.












