Сьогодні, 17:39 Tweet Війна забрала життя двох лучан Василя Зубчика та Валерія Максимчука.
Про це повідомили у Луцькій міській раді.
“Знову сумна звістка надійшла до нашої громади.
Додому «На щиті» повернуться лучани Зубчик Василь Федорович (15.06.1975 р.н.) та Максимчук Валерій Володимирович (06.02.1979 р.н.).
Василь Зубчик помер 3 травня 2026 року внаслідок отриманих поранень в районі населеного пункту Олексієво-Дружківка Донецької області.
Валерій Максимчук загинув 10 серпня 2025 року в районі населеного пункту Петропавлівка Харківської області.
Щиро співчуваємо родинам військовослужбовців. Розділяємо біль важкої втрати, схиляємо голови у глибокій скорботі”, – йдеться в повідомленні.
Інтернет-видання ВолиньPost висловлює щирі співчуття близьким воїнів. Вічна пам’ять!
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!











