Джерело – kharkivoda.gov.ua
0 Яніна Мурдза02 грудня 2023, 17:12
Лікарням 9 областей передадуть генератори середньої потужності. Серед них є медзаклади Полтавщини
Про генератори для лікарень повідомили в Міністерстві охорони здоров’я України 30 листопада.
Лікарні та медичні заклади освіти отримають 27 генераторів потужністю 13-18 кВт. Їх придбали коштом Світового банку. Генератори розподілять до Полтавської, Житомирської, Харківської, Тернопільської, Сумської, Рівненської, Луганської, Дніпропетровської, Кіровоградської областей та Києва.
За інформацією пресслужби Полтавської ОВА, генератори отримають Зіньківська міська центральна лікарня та Полтавська обласна лікарня імені Миколи Скліфосовського.
Нагадаємо, що у червні трьом лікарням Полтавщини розподілили потужні пристрої на випадок блекаутів.
Генератори для лікарень Полтавщини
Автономні джерела живлення розподілили для лікарень в Лубнах, Полтаві та Семенівці.
МОЗ передало генератори GJR220 потужністю 160 кВт для наступних медзакладів:
- Лубенська лікарня інтенсивного лікування;
- Міський клінічний пологовий будинок Полтавської міської ради;
- Семенівська лікарня.
Також у травні для Кременчуцької дитячої лікарні виділили генератор на 356 кВт. Донедавна деякі відділення дитячої лікарні у Кременчуці не мали альтернативних джерел живлення. У лютому цього року для них як гуманітарну допомогу передали два обладнання для аварійного живлення потужністю 44 кВт.
Дитяча лікарня на Полтавщині отримала дизель-генератор DOОSAN DJ 490 DD потужністю 356 кВт розподілило МОЗ для потреб закладу. Також обладнання різної потужності виділили ще 32 заклади охорони здоров’я України.
Генератори для комунальників
Раніше ЗМІСТ писав, що комунальники мали забезпечити генераторами свої підприємства до початку опалювального сезону. Упродовж 2022-23 років для них закупили й передали з-за кордону 180 генераторів.
Від забезпеченості генераторами критичної інфраструктури залежить, як комунальники працюватимуть в умовах відключень світла.
Також додамо, що половина елеваторів області має генератори для роботи в умовах блекауту. Полтавщина потребує понад 700 МВт потужності на потреби населення, промисловості та аграріїв. В «Укренерго» говорять, що зможуть забезпечити їх за умов відсутності обстрілів інфраструктури.